Adapciak 2013

Studia Prawnicze?  CHALLENGE ACCEPTED !

Za Tobą okres pełen wyzwań- matura, rekrutacja na studia, oczekiwanie na wyniki.

Przed Tobą ostatnie z nich: „Adapciak 2013”!

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland już po raz siedemnasty zaprasza na kolejną edycję Ogólnopolskiego Obozu Adaptacyjnego Studentów Prawa i Administracji „Adapciak 2013”. Ten wyjątkowy i jedyny, przygotowany z myślą o studentach prawa i administracji z całej Polski. Obóz w tym roku odbędzie w miejscowości Koninki w Ośrodku „Ostoja Górska”.

Głównym celem Obozu jest ułatwienie Ci startu w akademickiej społeczności, przybliżenie specyfiki studiów prawniczych oraz ukazanie możliwości rozwoju zawodowego. Podział Obozu na poszczególne etapy zapewnia niezbędny bilans pomiędzy zdobywaniem wiedzy i umiejętności prawniczych, a relaksem i dobrą zabawą w gronie rówieśników. Oferowane gry, a także zabawy integracyjne są świetną okazją do nawiązania nowych znajomości.

Termin obozu to 16-22 września, tę datę już dziś warto zapamiętać! 200 studentów biorących w nim udział czeka niezapomniany, ale bardzo aktywny tydzień wypełniony wykładami, spotkaniami z przedstawicielami środowiska prawniczego, zajęciami integracyjnymi, zawodami sportowymi. Przede wszystkim jest to 7 dni wspólnej integracji i zabawy we wspaniałej atmosferze, podczas ostatnich chwil przed rozpoczęciem studiów. Gościem specjalnym Obozu będzie Sędzia Anna Maria Wesołowska.

„Orły Temidy”, „Adapciada”, „Bieg prawnika po trawnikach”, ”Prawnicza Akademia Filmowa” – to nazwy tylko niektórych, z licznie przygotowanych atrakcji.

Co dokładnie się za nimi kryje?

Warto sprawdzić na: www.elsa.org.pl/adapciak oraz www.facebook.com/adapciakELSA

Tak więc: Studia prawnicze? CHALLANGE ACCEPTED!

Podziel się