III edycja Prawniczych Targów On-line

Z@loguj się do swojej kariery!

W dn. 6 – 13 marca 2012r. już po raz trzeci organizowaliśmy Prawnicze Targi On-line.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tej edycji w projekcie wzięła udział szczecińska kancelaria:

Kancelaria Radców Prawnych Biel, Judek Poczobut-Odlanicki!

Prawnicze Targi On-line stanowią innowacyjne przedsięwzięcie adresowane do wszystkich studentów oraz absolwentów prawa w całej Polsce.

Platforma umożliwia wirtualne spotkanie ze wszystkimi wystawcami oraz ich propozycjami przygotowanymi specjalnie dla Was!

Choć spacer po Stolicy Kariery przypomina rzeczywiste targi pracy, jest zdecydowanie wygodniejszym i bardziej praktycznym rozwiązaniem. Oprócz możliwości zapoznania się z ofertą wystawców  można było również przeglądać profile poszczególnych pracodawców, poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku pracy oraz planowania kariery zawodowej. Co więcej, uczestnicy mogli tworzyć swoje osobiste profile, jako udostępnione zostały artykuły dotyczące praktyk studenckich oraz publikacje naukowe autorstwa wybitnych reprezentantów rynku prawniczego oraz środowiska naukowego.

Każdy odwiedzający mógł zarejestrować się jako uczestnik Prawniczych Targów On-line. Dzięki temu, otrzymał możliwość bezpośredniego kontaktowania się z wystawcą oraz dostęp do opcji „Aplikuj online”, która umożliwia wysłanie swojej aplikacji na wybraną praktykę lub stanowisko pracy w formie elektronicznej. Zarejestrowany użytkownik mógł również brać udział w dyskusjach z innymi użytkownikami za pośrednictwem forum, które znajdowały się w naszej Kawiarni.

Więcej informacji na stronie: www.StolicaKariery.pl

Podziel się