III Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego „Morze Bałtyckie – wspólne dobro Europy”

27 lutego 2014 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego „Morze Bałtyckie- wspólne dobro Europy” organizowana przez gdańską Grupę Lokalną Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA.

 

Planowane są trzy części tematyczne konferencji. Pierwsza z nich poświęcona zostanie problemowi konkurencyjności gospodarki morskiej. Tematem części drugiej stanie się środowiskowa gospodarska morska. Zgromadzeni postarają się odpowiedzieć na pytanie: jak pogodzić gospodarkę i środowisko dla wspólnego dobra? Trzeci panel dotyczyć będzie społecznej gospodarki morskiej, a dokładnie sposobów wykorzystania ludzkiego potencjału w miastach – portach.

 

Szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia pod adresem: www.prawo-morskie.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednakże wymaga wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej konferencji.

 

Do wzięcia udziału w konferencji zachęcamy w szczególności przedstawicieli świata nauki, prawników, przedsiębiorców oraz pracowników administracji rządowej i samorządowej.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: prawo-morskie@elsa.org.pl.

Podziel się