Jubileusz XXV-lecia ELSA Szczecin

elsaelsa

Drodzy Seniorzy, 

w imieniu ELSA Szczecin zapraszamy Was do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Gali XXV-lecia ELSA Szczecin, która odbędzie się 19 listopada 2016 roku w Restauracji ZAMKOWA. Jest to niezwykły jubileusz, który pokaże jak w ciągu 25 lat zmieniła się nasza Grupa Lokalna. To też idealna okazja, by po latach spotkać przyjaciół z czasów studenckiej działalności i powspominać „stare, dobre czasy”. To wszystko sprawia, że my, obecni Elsowicze ze Szczecina, dołożymy wszelkich starań, aby wszyscy goście przeżyli niesamowity wieczór. Mamy nadzieję, że jako osoby, które tworzyły naszą Grupę, przyłączycie się do celebrowania naszego wspólnego święta!

W związku z Galą mamy do Was jednak jedną prośbę – na pewno posiadacie jakieś pamiątki z czasów działalności w ELSA Szczecin – pochwalcie się nimi! Podczas uroczystości zostanie przygotowany specjalny kącik wspomnień, w którym zbierzemy wszystkie Wasze materiały, za którymi pewnie kryje się mnóstwo historii, które chcielibyśmy poznać. Jeśli posiadacie dodatkowo jakieś zdjęcia dokumentujące zarówno merytoryczną, jak i niemerytoryczną stronę Waszej działalności w ELSA – prześlijcie je na adres e-mail jubileusz@szczecin.elsa.org.pl a my przygotujemy z nich prezentację. Z naszej strony zapewniamy Was, że zadbamy odpowiednio o wszystkie Wasze zdobycze i zwrócimy w nienaruszonym stanie.

Niecierpliwie już odliczamy dni do spotkania z Wami. Jesteśmy pewni, że 19 listopada 2016 roku na zawsze zapisze się na kartach historii ELSA Szczecin i zapadnie w pamięć każdemu z gości. I przede wszystkim napędzi następne pokolenia studentów do działania na kolejne 25, 50, 100 lat.

Czekamy na Was!
organizatorzy Gali XXV-lecia ELSA Szczecin
Elsowicze

Zachęcamy Was również do śledzenia wydarzenia Gali na Facebooku: XXV-lecie ELSA Szczecin

Garść informacji o Gali:

restauracja-1 12234     restauracja1