Zakwaterowanie

3

Proponujemy Państwu zakwaterowanie w hotelu Campanille. 

Hotel położony jest w samym sercu Szczecina, z widokiem na jedną z atrakcji miasta, średniowieczną katedrę Świętego Jakuba, która swoją historią i pięknem przyciąga od lat turystów. Hotel leży również w sąsiedztwie Zamku Książąt Pomorskich, który jest jednym z głównych centrów kulturalnych oraz Starego Miasta łączącego w sobie tradycyjną architekturę z nowoczesnością.

Hotel Campanile w Szczecinie w swojej ofercie posiada 85 pokoi: 45 pokoi typu DBL (duże łóżko małżeńskie) oraz 40 pokoi typu TWN (dwa oddzielne łóżka). W pokojach jest w pełni wyposażona łazienka z prysznicem lub wanną. Campanile oferuje klimatyzowane pokoje, wyposażone w telewizor z kanałami telewizji satelitarnej, biurko, szafę oraz bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi. Dla naszych gości przygotowany jest zestaw powitalny, który obejmuje ciastka, kawę, herbatę oraz wodę.

DLA GOŚCI GALI XXV-LECIA ELSA SZCZECIN HOTEL PRZYGOTOWAŁ OFERTĘ OBEJMUJĄCĄ:

– pokój jednoosobowy ze śniadaniem w cenie 159zł/doba

– pokój dwuosobowy ze śniadaniem w cenie 184zł/doba

– parking to dodatkowy koszt 35zł/doba/auto

Rezerwacji pokoju należy dokonać na hasło GALA ELSA, wysyłając maila na adres: szczecin@campanile.com z wybraną przez siebie opcją noclegu do 18.10.2016 roku.

cam-2 cam-3 cam