Lex przed Aplikacją

„Lex przed Aplikacją” – przygotuj się i zdaj

Egzaminy wstępne na aplikacje prawnicze zbliżają się wielkimi krokami. Jak poradzić sobie z ogromem materiału i dostać się na upragnioną aplikację? „Lex przed Aplikacją” pomoże poradzić sobie z tymi wyzwaniami.

Program „Lex przed Aplikacją” może stanowić oś kampanii przygotowawczej do egzaminu aplikacyjnego. To niezbędne elementy zdobycia efektywnej podstawy merytorycznej.

Program opiera się na czterech filarach. Pierwszy z nich to testy – znajdziecie Państwo w nim tysiące na bieżąco aktualizowanych pytań testowych o profilu zgodnym z realnym egzaminem. Drugim jest dostęp do obowiązujących i aktualnych aktów prawnych, których znajomość jest obowiązkowa. Kolejny filar to interaktywne symulacje testów egzaminacyjnych. Czwarty z nich to aktualne orzecznictwo w istotnych zbiorach urzędowych.

Program „Lex przed Aplikacją” jest przejrzysty i intuicyjny. Stanowi interaktywne kompendium przygotowawcze. Pozwala nie tylko zdobyć niezbędną wiedzę, ale też ją zweryfikować. Wiedza i praktyka to wymóg w pracy prawnika, ale też kandydata na niego. „Lex przed Aplikacją” pozwoli usystematyzować przygotowania do egzaminów przez co sprawi, że nauka do nich będzie bardziej efektywna.

Z programu LEX przed Aplikacją można w pełni korzystać przez 12 miesięcy od momentu aktywacji.
Więcej na stronie
http://promocja.lex.pl/aplikacja2013/
ŻYCZYMY POWODZENIA NA EGZAMINIE.

Podziel się