Media

Kontakt dla mediów:

Prezes ELSA Szczecin

Agnieszka Mazur

tel: +48 696 271 168

e-mail:president@szczecin.elsa.org.pl

∼ ELSA Szczecin – notka prasowa ∼

ELSA, w rozwinięciu Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa (ang. European Law Students’ Association), to największa na świecie, apolityczna, niezarobkowa organizacja zrzeszająca studentów i młodych adeptów prawa z całej Europy.

Międzynarodowy charakter organizacji oparty jest między innymi na budowaniu wzajemnej współpracy oraz porozumień przez poznawanie innych systemów politycznych i kultur prawnych.
Członkowie ELSA uczestnicząc w życiu Stowarzyszenia zdobywają cenne doświadczenia i nową perspektywę w spojrzeniu na prawo, kształtowanie przyszłego życia zawodowego oraz stosunki międzynarodowe.
Wizja towarzysząca działaniom Stowarzyszenia to –  „Sprawiedliwy świat, gdzie szanuje się godność ludzką i różnorodność kulturową”

Grupa Lokalna ELSA Szczecin utworzona została w listopadzie 1991 roku. Obecnie działa ona jako koło naukowe na Wydziale Prawa
i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego i prowadzi aktywną działalność. Wszystkie organizowane przedsięwzięcia cieszą się ogromnym uznaniem ze strony Władz Wydziału, Uniwersytetu oraz miasta Szczecina.
Grupa Lokalna zrzesza prawie 80 członków zwyczajnychktórzy mogą liczyć na pomoc niemal 200 Seniorów.

Długa historia Grupy Lokalnej ELSA Szczecin obfitowała w wiele projektów – zawsze zakończonych dużym sukcesem. Członkowie ELSA Szczecin cyklicznie organizują Dni Edukacji Prawniczej, Lokalny Konkurs Krasomówczy i Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych. Dodatkowo zajmują się organizowaniem konferencji, paneli dyskusyjnych, Prawniczych Akademii Filmowych, czy też starają się zapewnić innym studentom praktyki w różnych firmach i kancelariach.

ELSA Szczecin w Social Media:

Facebook: ELSA Szczecin

Instagram: elsa_szczecin

ELSA Szczecin w mediach:

Lokalny Konkurs Krasomówczy – 18.03.2014 r.

Artykuł Radio Szczecin
Artykuł WSzczecinie.pl

Partnerzy Medialni ELSA Poland:

ep rzeczpospolita
studentlex e-katedra
praktykiprawnicze arslege
studentprawa polskiprawnik
Logo_Klucz_do_kariery
academio_228_80_white

dykp
serwisprawa
akademia prawa e-wydawnictwo

Patroni Medialni XVIII Lokalnego Konkursu Krasomówczego w Szczecinie:

Materiały do pobrania:


Logo ELSA Poland – RGB

Logo ELSA Poland – CMYK


Logo ELSA Szczecin – RGB

Logo ELSA Szczecin – CMYK