Weź udział w Ogólnopolskim Obozie Adaptacyjnym 2014!

adapciakTegoroczny „Adapciak” organizowany jest przez ELSA Olsztyn w dniach 8-14 września . Obóz zorganizowany będzie w Olsztynie, na terenie kampusu akademickiego Uniwersytetu Wamińsko-Mazurskiego – malowniczo położonym Kortowie. Na program wydarzenia składają się liczne warsztaty, zajęcia z praktykami zawodowymi, prelekcje i prezentacje zawodów prawniczych.

Adapciak to jeden z cyklicznych projektów ELSA Poland. Wydarzenie ma na celu wprowadzenie świeżo przyjętych na studia osób w życie studenckie. Umożliwia im poznanie się jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego. Jest jednocześnie metodą prezentacji stowarzyszenia studenckiego oraz zaproszenia do działania w jego ramach. Członkowie obozu, w zależności od uczelni, na której podejmują studia, otrzymują opiekuna z danej Grupy Lokalnej ELSA Poland. Jego zadaniem jest czuwanie nad uczestnikami, a dodatkowo wprowadzenie ich w specyfikę danego wydziału, przekazanie informacji pomocnych do bezstresowego rozpoczęcia studiów.

Co roku w wydarzeniu bierze udział blisko 200 studentów z całej Polski oraz zaproszeni goście, przedstawiciele środowiska akademickiego i członkowie ELSA Poland. Głównym celem obozu jest szeroko pojmowana integracja i świetna zabawa środowiska akademickiego! Oficjalna strona wydarzenia: http://adapciak.elsa.olsztyn.pl/

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się