X Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych w Szczecinie (ODPP Szczecin)

ODPP Szczecin.jpg

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Szczecin serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w X Jubileuszowych Ogólnopolskich Dniach Praktyk Prawniczych (ODPP), które odbędą się w dniach 13-15 kwietnia 2015 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Narutowicza 17a, sala 222).

ODPP to projekt odbywający się w tym samym terminie we wszystkich 16 ośrodkach akademickich, w których działają Grupy Lokalne ELSA Poland. Jest on odpowiedzią na zainteresowanie studentów praktyczną stroną zawodów prawniczych.

Na Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych składa się szereg warsztatów, prelekcji oraz paneli dyskusyjnych mających na celu pokazanie praktycznej strony zawodu prawnika i ułatwienie wyboru potencjalnej drogi zawodowej. W tym roku, poza klasycznymi aplikacjami, chcemy przedstawić Wam inne, mniej popularne ścieżki kariery zawodowej po ukończeniu studiów prawniczych.

Więcej informacji, szczegółowa agenda ODPP oraz zasady zapisu na warsztaty pojawią się już niebawem. Szykujemy dla Was wiele niespodzianek i ciekawych szkoleń więc śledźcie nas na bieżąco pod adresem: ODPP Szczecin

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się